top of page

Sesja noworodkowa 

Sesja noworodkowa, to wyjątkowa sesja, którą najlepiej wykonać między 4-14 dobą życia Maleństwa. Im wcześniej, tym sesje przebiegają sprawniej i bez stresu dla dzidziusia i dla Was. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma głębszy sen i można go układać w różnych pozycjach. Sesję noworodkową należy zarezerwować jeszcze w okresie ciąży.

Do rezerwacji przyjmuję wstępną datę porodu, natomiast zaraz po narodzinach kontaktujecie się ze mną i ustalamy ostateczną datę naszego spotkania.

Jeśli z jakiś powodów nie uda się wykonać sesji do 14 dnia życia maluszka, jest możliwość wykonania sesji lifestylowej w bieli

u mnie w studio do 1 miesiąca życia dziecka.

Jest to sesja pełna naturalnych i minimalistycznych kadrów. Bez dodatków i różnorodnych stylizacji. Koncentrujemy się na prawdziwych emocjach, naturalnych pozach, utrwalamy w kadrze to co najważniejsze- miłość i bliskość między najbliższymi.

Sesje noworodkowe, pozycjonowane
( do 14 dnia życia maluszka)

Sesje noworodkowe typu Lifestyle
( do 1 miesiąca życia maluszka)

 • Kiedy wykonać sesję noworodkową?
  Sesję noworodkową najlepiej wykonać między 4-14 dobą życia maleństwa. Im szybciej, tym sesje przebiegają sprawniej i bez stresu dla dzidziusia i dla Was. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma on głębszy sen i można go układać w różnych pozycjach. Sesję noworodkową należy zarezerwować jeszcze w okresie ciąży.
 • Gdzie odbywa się sesja ?
  Sesja noworodkowa odbywa się w studio w Rybniku, sesję zaczynamy koło 10:30. Przyjeżdżacie i o nic się nie martwicie. Gwarantuję: - komfortowe, ogrzewane, profesjonalne studio , - indywidualną stylizację dopasowaną do płci maleństwa, - harmonijną i szczegółowo opracowaną scenografię oraz kompozycję zdjęć, - delikatne i przyjemne w dotyku rekwizyty: nastrojowe tła, dziergane czapeczki, lekkie opaski, puchate ubranka, miękkie kocyki i stylowe skrzyneczki
 • Jak długo trwa sesja ?
  Czas trwania sesji noworodkowej jest trudny do określenia. Przygotowuję wstępny scenariusz takiej sesji, ale to maluszek i jego potrzeby dyktują rytm pracy, który dostosowany jest do pór karmienia, przewijania i tulenia. Sesja noworodkowa trwa zwykle od 2-4 godzin. Dlatego sugeruję, aby na dzień naszego spotkania nie planować innych zajęć.
 • Co zabrać i jak przygotować się na sesję?
  SESJA NOWORODKOWA: Dla maleństwa oferuję piękne dekoracje, milutkie kocyki, eleganckie ubranka, ręcznie robione czapeczki i opaski. Musicie jednak zabrać kilka niezbędnych rzeczy: 1. Dla Dzidziusia: - 1 kocyk (niewyprany, aby maluszek czuł swój zapach) - Smoczek - Zapas pieluszek do przewijania + chusteczki nawilżające + kremik - Pieluszki tetrowe - Podkład na przewijak - W miarę możliwości odciągnięte mleko do butelki 2. Dla Rodziców i Rodzeństwa: Jeden zestaw ubrań dopasowany kolorystycznie. Do wyboru: a) Pierwszy, w ciemnych kolorach. Najlepiej sprawdzą się czarne (ew. granat, bordo), jednolite stroje (bez nadruków i napisów), b) Drugi zestaw w jasnych kolorach (bluzka/sukienka): biel, beż, kremy, pastele ,szarości. Dodatkowo, proszę o przygotowanie obuwia na zmianę, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Proszę o nakarmienie maluszka przed wyjazdem do syta. Fajnie by było gdyby maluch nie spał przed sesją zbyt długo. Sesję zaczynamy od ujęć rodzinnych.
bottom of page