top of page

Regulamin karty stałego klienta

  1. Karta Stałego Klienta jest wydawana przez firmę Jagoda Pieruszka Fotografia. Wydawana jest klientowi po wykonaniu pierwszej sesji.

  2. Za każdą wykonaną sesję klient otrzymuje podpis wraz z datą sesji na swojej karcie. Podpis otrzymuje się w dniu sesji zdjęciowej i nie ma możliwości podpisania karty w innym terminie.

  3. Karta Stałego klienta przeznaczona jest dla konkretnej osoby lub rodziny (czyli mama, tata i dzieci). Podpisy nie będą przyznawane innej osobie.

  4. Przy trzeciej sesji mają Państwo u mnie 20 % zniżki na dowolną sesję fotograficzną dotyczy to pakietów ze standardowej oferty       (nie dotyczy Mini sesji zdjęciowych), rabat nie łączy się z innymi promocjami. 

  5. Osoby które otrzymały Kartkę do grudnia 2022 roku ,  po zebraniu 5 podpisów, kolejna 6 sesja jest gratis. W ramach gratisowej sesji możemy wykonać sesję rodzinną, dziecięcą bądź ciążową, w studio lub w plenerze, na jednej aranżacji i w jednej stylizacji.   Otrzymacie 5 ujęć w wersji cyfrowej + odbitki w formacie 15x21 cm, elegancko zapakowane.                                                                                       Osoby, które otrzymały Kartę od stycznia 2023 roku, przy 6 sesji otrzymują foto produkt w gratisie, do wybranego pakietu.                 Do wyboru: foto obraz na płótnie w ramie w formacie 30x40 cm, harmonijka lub  tripleks.

  6. Sesje wykonywane są w moim studio w Rybniku lub w plenerze na terenie Rybnika. 

  7. Udział w programie Karta Stałego Klienta jest dobrowolny.

  8. Otrzymując kartę klient potwierdza zapoznanie się z powyższym regulaminem.

  9. Firma Jagoda Pieruszka Fotografia nie odpowiada za brak możliwości wykorzystania karty w trakcie sesji (tj. zgubienie karty, zniszczenie). Nie ma możliwości nadrobienia zebranych pieczątek.

bottom of page