top of page

Sesja Biznesowa

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Są branże, w których jedyną i prawdziwą wizytówką są zdjęcia. Wzbudzają zaufanie do marki, osoby i przekładają się na zainteresowanie klientów i odbiorców – jesteśmy przecież wzrokowcami – doceniamy detale i estetykę. Dobry, profesjonalny portret biznesowy może zdziałać cuda!

Ludzie chcą nawiązywać kontakt z osobami, które wzbudzają zaufanie, dlatego profesjonalne podejście do własnej firmy i jej wizerunku kojarzy się z gwarancją wysokiej jakości usług i warto o tym pamiętać.

Opowiedz mi o swojej koncepcji, a ja doradzę najlepsze opcje. Współpracuję z wizażystkami i fryzjerkami, a także doradzam outfity – dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój wizerunek będzie dopracowany w każdym calu.

Pakiet Silver

 • 1 aranżacja + 1 stylizacja w cenie sesji 

 • 5 ujęcia w wersji cyfrowej (wysłanych przez galerię internetową)

 • Dodatkowe ujęcie płatne 65 zł za sztukę 

 • Czas trwania sesji do 45 minut

 • Sesja w studio 

Cena 400

Sesja biznesowa Marcina (2).jpg

Pakiet Gold

 • 2 aranżacje  + 2-3 stylizacji w cenie sesji 

 • 10 ujęć w wersji cyfrowej (wysłanych przez galerię internetową)

 • Dodatkowe ujęcie płatne 60 zł za sztukę 

 • Czas trwania sesji do 90 minut

 • Sesja w studio lub w Twoim miejscu pracy

Cena 750

Portrety Biznesowe

 • Kiedy wykonać sesję noworodkową?
  Sesję noworodkową najlepiej wykonać między 4-14 dobą życia maleństwa. Im szybciej, tym sesje przebiegają sprawniej i bez stresu dla dzidziusia i dla Was. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma on głębszy sen i można go układać w różnych pozycjach. Sesję noworodkową należy zarezerwować jeszcze w okresie ciąży.
 • Gdzie odbywa się sesja ?
  Sesja noworodkowa odbywa się w studio w Rybniku, sesję zaczynamy koło 10:30. Przyjeżdżacie i o nic się nie martwicie. Gwarantuję: - komfortowe, ogrzewane, profesjonalne studio , - indywidualną stylizację dopasowaną do płci maleństwa, - harmonijną i szczegółowo opracowaną scenografię oraz kompozycję zdjęć, - delikatne i przyjemne w dotyku rekwizyty: nastrojowe tła, dziergane czapeczki, lekkie opaski, puchate ubranka, miękkie kocyki i stylowe skrzyneczki
 • Jak długo trwa sesja ?
  Czas trwania sesji noworodkowej jest trudny do określenia. Przygotowuję wstępny scenariusz takiej sesji, ale to maluszek i jego potrzeby dyktują rytm pracy, który dostosowany jest do pór karmienia, przewijania i tulenia. Sesja noworodkowa trwa zwykle od 2-4 godzin. Dlatego sugeruję, aby na dzień naszego spotkania nie planować innych zajęć.
 • Co zabrać i jak przygotować się na sesję?
  SESJA NOWORODKOWA: Dla maleństwa oferuję piękne dekoracje, milutkie kocyki, eleganckie ubranka, ręcznie robione czapeczki i opaski. Musicie jednak zabrać kilka niezbędnych rzeczy: 1. Dla Dzidziusia: - 1 kocyk (niewyprany, aby maluszek czuł swój zapach) - Smoczek - Zapas pieluszek do przewijania + chusteczki nawilżające + kremik - Pieluszki tetrowe - Podkład na przewijak - W miarę możliwości odciągnięte mleko do butelki 2. Dla Rodziców i Rodzeństwa: Jeden zestaw ubrań dopasowany kolorystycznie. Do wyboru: a) Pierwszy, w ciemnych kolorach. Najlepiej sprawdzą się czarne (ew. granat, bordo), jednolite stroje (bez nadruków i napisów), b) Drugi zestaw w jasnych kolorach (bluzka/sukienka): biel, beż, kremy, pastele ,szarości. Dodatkowo, proszę o przygotowanie obuwia na zmianę, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Proszę o nakarmienie maluszka przed wyjazdem do syta. Fajnie by było gdyby maluch nie spał przed sesją zbyt długo. Sesję zaczynamy od ujęć rodzinnych.
bottom of page