top of page

Sesja "Od Brzuszka do Maluszka"

W cenie mają państwo dwie sesje – ciążową i noworodkową. Sesję ciążową możemy wykonać w studio lub w wybranym miejscu w plenerze. Najlepiej wykonać ją w 7-8 miesiącu ciąży. Jeśli chodzi o sesję noworodkową  wykonujemy ją w moim studio w Rybniku do 21 dnia życia maluszka.

DSC_3143ost2.JPG

Opis pakietu

•    Sesja ciążowa to ujęcia mamy + kilka ujęć z partnerem, dziećmi

       (2 stylizacje  dla mamy w cenie sesji)
•    Sesja noworodkowa to portrety rodzinne + ujęcia samego maluszka

       ( 4-5 stylizacji malucha w cenie)
•    20 ujęć w tym: 8 ciążowych + 12 noworodkowych poddanych autorskiej obróbce                     wysłanych w galerii online

      (możliwość zmian w ilości wybranych ujęć min. 6 zdjęć z jednej sesji)
•    20 odbitek w tym: 8 ciążowych + 12 noworodkowych w formacie 15x21 cm 
•    Otrzymacie foto album w formacie 20x20 cm, składający się z 10 rozkładówek na             

       maksymalnie 25 zdjęć, w albumie znajduje się metryczka dziecka
•    Dodatkowe ujęcie z sesji płatne 45 zł/sztukę (wersja cyfrowa zdjęcia + odbitka 15x21 cm)
•    Czas trwania sesji ciążowej do 2h, sesji noworodkowej od 2-4 godzin

Sesja "Od Brzuszka do Maluszka"

Cena 1150 zł

DSC_2337gotowe.JPG

Sesja Miłosza z Rodzicami

Sesja małej Rozalii z Rodziną

Sesja Antosia z Rodzicami

 • Kiedy wykonać sesję noworodkową?
  Sesję noworodkową najlepiej wykonać między 4-14 dobą życia maleństwa. Im szybciej, tym sesje przebiegają sprawniej i bez stresu dla dzidziusia i dla Was. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma on głębszy sen i można go układać w różnych pozycjach. Sesję noworodkową należy zarezerwować jeszcze w okresie ciąży.
 • Gdzie odbywa się sesja ?
  Sesja noworodkowa odbywa się w studio w Rybniku, sesję zaczynamy koło 10:30. Przyjeżdżacie i o nic się nie martwicie. Gwarantuję: - komfortowe, ogrzewane, profesjonalne studio , - indywidualną stylizację dopasowaną do płci maleństwa, - harmonijną i szczegółowo opracowaną scenografię oraz kompozycję zdjęć, - delikatne i przyjemne w dotyku rekwizyty: nastrojowe tła, dziergane czapeczki, lekkie opaski, puchate ubranka, miękkie kocyki i stylowe skrzyneczki
 • Jak długo trwa sesja ?
  Czas trwania sesji noworodkowej jest trudny do określenia. Przygotowuję wstępny scenariusz takiej sesji, ale to maluszek i jego potrzeby dyktują rytm pracy, który dostosowany jest do pór karmienia, przewijania i tulenia. Sesja noworodkowa trwa zwykle od 2-4 godzin. Dlatego sugeruję, aby na dzień naszego spotkania nie planować innych zajęć.
 • Co zabrać i jak przygotować się na sesję?
  SESJA NOWORODKOWA: Dla maleństwa oferuję piękne dekoracje, milutkie kocyki, eleganckie ubranka, ręcznie robione czapeczki i opaski. Musicie jednak zabrać kilka niezbędnych rzeczy: 1. Dla Dzidziusia: - 1 kocyk (niewyprany, aby maluszek czuł swój zapach) - Smoczek - Zapas pieluszek do przewijania + chusteczki nawilżające + kremik - Pieluszki tetrowe - Podkład na przewijak - W miarę możliwości odciągnięte mleko do butelki 2. Dla Rodziców i Rodzeństwa: Jeden zestaw ubrań dopasowany kolorystycznie. Do wyboru: a) Pierwszy, w ciemnych kolorach. Najlepiej sprawdzą się czarne (ew. granat, bordo), jednolite stroje (bez nadruków i napisów), b) Drugi zestaw w jasnych kolorach (bluzka/sukienka): biel, beż, kremy, pastele ,szarości. Dodatkowo, proszę o przygotowanie obuwia na zmianę, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Proszę o nakarmienie maluszka przed wyjazdem do syta. Fajnie by było gdyby maluch nie spał przed sesją zbyt długo. Sesję zaczynamy od ujęć rodzinnych.
bottom of page