top of page

"Krok po kroku, aż do roku"

 

Ten oto projekt ma za zadanie pokazać rodzicom jak pięknie (ale i bardzo szybko) ich pociecha rośnie

i rozwija się w pierwszym roku swojego życia.

Jak cudownie się zmienia, uczy nowych rzeczy, zaczyna podnosić główkę, siadać, wstawać i chodzić!

Będziemy spotykać się na sesji  w wybranej opcji co miesiąc, co dwa miesiące  lub co 3 miesiące  w  wyznaczone wcześniej terminy.

Zaczynając  od 1 miesiąca życia dziecka, aż do 1 urodzin. 

 

 • Portrety dziecka wykonywane co 1 miesiąc/ co 2 miesiące / co 3 miesiące

 •  Ujęcia rodzinne ( wykonane na pierwszej i ostatniej sesji )

 • 1  aranżacja  dopasowana do płci dziecka - aranżacja ta będzie powtarzana co sesję ,  tak aby móc na koniec stworzyć z niej kolaż porównawczy, pokazujący jak Wasze dziecko zmienia się w pierwszym roku swojego życia ( szczegóły ustalamy wspólnie przed sesją)

 • Czas trwania każdej z sesji maksymalnie 45 minut, tak aby maluszek się nie zmęczył

 • 2 najpiękniejsze ujęcia po obróbce z każdej sesji , w wersji cyfrowej (wysłanych w galerii internetowej do pobrania) 

 • Stylizacje dla dziecka 

 • Możliwość dokupienia ujęć z każdej sesji 40 zł/szt.  oraz foto produktów

 

Po ostatniej sesji otrzymacie :

 •  Odbitki wszystkich ujęć, które dostaliście w wersji cyfrowej w formacie 15x21 cm, elegancko zapakowane 

 •  Kolaż ze zdjęć w wersji cyfrowej + w  formie foto obrazu na piance w formacie 30x40 cm, który najlepiej zobrazuje przemianę noworodka w roczniaka

 •  Zniżkę 30% na foto album z projektem

 •  Zniżkę  30 % na sesję Roczkową  ze standardowej oferty

 

 

Cena 1200 zł ( za 12 sesji- wykonanych co miesiąc, 24 ujęcia)

Cena 700 zł ( za 7 sesji - wykonywanych co 2 miesiące, 14 ujęć)

Cena 500 zł ( za 5 sesji - wykonywanych co 3 miesiące, 10 ujęć)

Każda Mini sesja to koszt 100 zł, w cenie:

MIRON

HUBERT

KINGA

ZOSIA

 • Kiedy wykonać sesję noworodkową?
  Sesję noworodkową najlepiej wykonać między 4-14 dobą życia maleństwa. Im szybciej, tym sesje przebiegają sprawniej i bez stresu dla dzidziusia i dla Was. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma on głębszy sen i można go układać w różnych pozycjach. Sesję noworodkową należy zarezerwować jeszcze w okresie ciąży.
 • Gdzie odbywa się sesja ?
  Sesja noworodkowa odbywa się w studio w Rybniku, sesję zaczynamy koło 10:30. Przyjeżdżacie i o nic się nie martwicie. Gwarantuję: - komfortowe, ogrzewane, profesjonalne studio , - indywidualną stylizację dopasowaną do płci maleństwa, - harmonijną i szczegółowo opracowaną scenografię oraz kompozycję zdjęć, - delikatne i przyjemne w dotyku rekwizyty: nastrojowe tła, dziergane czapeczki, lekkie opaski, puchate ubranka, miękkie kocyki i stylowe skrzyneczki
 • Jak długo trwa sesja ?
  Czas trwania sesji noworodkowej jest trudny do określenia. Przygotowuję wstępny scenariusz takiej sesji, ale to maluszek i jego potrzeby dyktują rytm pracy, który dostosowany jest do pór karmienia, przewijania i tulenia. Sesja noworodkowa trwa zwykle od 2-4 godzin. Dlatego sugeruję, aby na dzień naszego spotkania nie planować innych zajęć.
 • Co zabrać i jak przygotować się na sesję?
  SESJA NOWORODKOWA: Dla maleństwa oferuję piękne dekoracje, milutkie kocyki, eleganckie ubranka, ręcznie robione czapeczki i opaski. Musicie jednak zabrać kilka niezbędnych rzeczy: 1. Dla Dzidziusia: - 1 kocyk (niewyprany, aby maluszek czuł swój zapach) - Smoczek - Zapas pieluszek do przewijania + chusteczki nawilżające + kremik - Pieluszki tetrowe - Podkład na przewijak - W miarę możliwości odciągnięte mleko do butelki 2. Dla Rodziców i Rodzeństwa: Jeden zestaw ubrań dopasowany kolorystycznie. Do wyboru: a) Pierwszy, w ciemnych kolorach. Najlepiej sprawdzą się czarne (ew. granat, bordo), jednolite stroje (bez nadruków i napisów), b) Drugi zestaw w jasnych kolorach (bluzka/sukienka): biel, beż, kremy, pastele ,szarości. Dodatkowo, proszę o przygotowanie obuwia na zmianę, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Proszę o nakarmienie maluszka przed wyjazdem do syta. Fajnie by było gdyby maluch nie spał przed sesją zbyt długo. Sesję zaczynamy od ujęć rodzinnych.
bottom of page